Chudáci běhači prahou..

Standard

Copak neni lepčí běhat lesy, než po kostkách zaprášenou prahou? Nechápu ty maratóndy maratonkyně co běhaj v praze. Ještě jim to pěkně celý zorganizujem, uzavřem celou prahu pro všechny a budem doufat, že nám to všem přinese nějaký pozitiva, kromě uzavírek a bordelu kam se podiváš :)))

Sory za ten nasranej tón, ale jo, jsem krapet nakrklej, bo samozrejmě asi po měsíci konečně volno, tak naplánuju synkum a ženě nějakej ten vejlet… hele co jet do Prahy do muzea mhd a pak historickou tramvaji do centra do hospody, gde rozvážej pití lokomotivy… „juchuuu“ tak jedem.

V argentinsky divna zprava na informacni tabuli „centrum kvuli marathonu uzavreno“, ještě že nejedem centrem ale do střešovic, tam snad ty pomatenci nezabloudej a půjde tam tou novou potrubni blánou bez problému doject..

Šlo to, muzeum taky dobrý, spousta historickejch tramvaji, trolejbusu, autobusu a bůhvíčeho ještě. Moc dlouho jsme nepobyli, bo synci chtěli ject tou historickou tramvaji do centra… tak smělý dotaz, zda ta stará rachejtle ve dvě pojede… odpověď? kdepááák, dneska se v centru běhá maraton a tak tam jet nemuzem… peckáááá, vcera celej den, zejtra celej den, ááále dneska, když na ni vyrazíme my, tak se klasicky musí běhat maratoooon.

Děti pláčou až nás z muzea skoro vykážou, tak co, nedá se nic dělat, dobíháme trapnou běžnou tramvaj a pak krtkem s přestupama dojíždíme aspoň do tý hospody s mašinama.
Synci v oužasu nadšený jak nikdy. Pani řiká, že mašinkama nejezdí jídlo, ale jen nápoje… tak na to bych se podival… no vysvětlovat jí to nehodlám, ale přivezla mi nakonec i jídlo jak vidno…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*