Tlustoprd mrzákem

Standard

Dneska to začalo celkem poklidně, snídaně (mana), práce (posilani mejlu nahoru), oběd (mořskej vlk s kuskusovym salátem), práce (posilani mejlu dolu), zábava (focení na blog :)), večeře se švagřicí a švagrem (polní salát – nevim co to má s vojákama společnýho, ale byl výbornej), nákup v hrombachu (háčky do aťasu) a večer už jen koupání floutků a máme zas běžnej den za sebou…

Tak kde je sakra ten mrzák? To se stane tak … pustíte dítkám vodu do vany aby se napustila zatimco si tam už vlezou… valim se dolu abych jim vzal pydžama a připravil hadry na zejtra… když v tom najednou strašnej řev a slyšim jak voda stříká mega proudem… odhazuju věci, letim nahoru po schodech skákajíc po třech najednou abych tam byl co nejdřív, od schodů dvamega kroky do koupelny, abych zastavil vodu, která jak v běhu vidno stříká po celém stropu přímo nad vanou… dítko jednou schoulený v rohu vany a ječí, druhý běží ze záchodu podívat se co se dějě… podvědomě během těch dvou kroků míjim zvědavce a vbíhám do koupelny, tak trochu bezmyšlenkovitě v kvapu… kdybych si tak aspoň náznakem uvědomil že ta voda co stříká po celém stropu dopadá i na dlažbu… ale to nééé, proč bych se zamyslel, takže třetí megakrok už míří na dlažbu koupelně… abych byl během pikofteřiny na zemi a za sebou měl dva metry letem skluzmo po prdeli…..

Zastavil mě až náraz mym dnovym palcem o vanu… z posledních sil se přehrnu přes vanu a vypínám vodu… padám znovu na kluzký podlaze, bo na nohu s palcem se nedá šlápnout… ležíc na zádech pozoruju chlámajícího se synka ve dveřích a druhýho „miláčka“, co přepnul vanu na sprchu, jak se místo krokodýlích slz uchychtává…..

Jo dobře pro představu, sprchu asi před půl rokem stejný synek ulomil, takže v ní není ta hlavice (kdo by to taky za tu chvíli stihl spravit že??? :)))), takže proto to byla taková pohroma, neb to byl trysk přímo kolmo z držáku sprchy… asi to vyfotim, bo lidi jak já (rozuměj bez představivosti) asi trochu tápou….

Bolest palce neustává, je nateklej a chová se úplně stejně jako když mám záchvat dny v kloubu palce… takže pecka! Chromákům zdar. Nazdar!

 

2016-04-07 12.22.26 2016-04-07 18.44.022016-04-07 22.58.25

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*