Dotazník superpotravin

Standard

Zdar Maniaci, kdo jedete na Maně, zkuste vyplnit tento dotazník:
http://www.instant.ly/s/d6Eug/nav#p
V tamních seznamech práškovejch superpotravin je i Mana, tak jí můžete zaškrtávat 🙂

Z evropskejch jídel je tam jen česká Mana, mnou už vyzkoušenej holandskej Joylent a taky Queal. Ten Joylent mám ve skříňce a ne a ne se po jeho vyzkoušení odhodlat ho dojíst 🙂 Tak jsem zkusil objednat i ten Queal… Brzo report jakej jest, tak zatim zbrkle neobjednávejte :))

Jinak dneska k obědu likvidace ledničky, takže zbytky rukolovýho salátu a mozzarelly s vepřovou nanynkou, co nám poslal můj nejhodnější děda 🙂 řikal teda ať si jí udělám se slaninkou a bramborovym salátem… ale když mu to nikdo nepráskne, tak moje verze s rukolou byla taky super!

2016-04-04 12.45.34

Ostatní jídla dne nic moc. Ráno jsem si nestihl udělat Manu, takže po víc jak čtvrt roce bez snídaně a vlastně poprvé i bez Many 🙁 Večer mě bolela hlava, což se mi od prosincovýho restartu nikdy nestalo… tak možná to bylo tim! A k večeři na procházce lesem s dětma, psama a pani v hospodě u lesa byl jen hovězí goulash s chlebem, tak jsem si dal i tu prasárničku… Ale žena řikala, že se mi jednou nic nestane, tak až mě zas chytne dnovej palec, vim na koho budu nadávat :)))

PS. je mi těžko z toho guláše až do rána… neměl jsem to dělat… hurá na návrat k Maně a hubnoucím košér žrádlům…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*