Joylent se nedá žrát!

Standard

Tak celej natěšenej jsem se dneska vrhnul na zásilku Joylentu z Holandska. Jahodová příchuť vyhrála. Překvapivě se z bílého prášku skutečně stala narůžovělá tekutina trochu ovoněná jahodama. I v konzistenci jsou vidět něco jako cervené tečky jakože asi pozůstatky sušenejch plodů.

Ale přátelé, to je hnus! Je to mega práškový, jako když jsem jako dítě chtěl matince udělat radost a vrhnul jsem se na přápravu jahodovýho pudingu, jen místo mlíka jsem tam já mládě nezkušený dal vodu a vochutnal ještě před hozením na voheň!!!

Je to skutečně prášková pachuť! Asi to nedám ani celý!

Takže pro ty kdož nadávaj jak je Mana hnusně prášková, tak doporučuju věnovat pár peněz a koupit si tohodle Joylenta bo pak vám bude Mana chutnat jak vaše nejoblíbenější jídlo! Horší než jahodovej Joylent byla jen ta moje dostatečně nepovedená kombinace Many a vařený červený řepy .))) viz někde níže ve starších zprávách! Možná to časem přebolí, ale mám problém to vůbec dopít, práškový škrabání v krku i několik minut po polknutí je hnus prdi!

Tedy z hlediska toho asi nejdůležitějšího a to je chuti by Mana měla dostat asi tak 100 bodů oproti Joylentu. Ale jedeme jen na výhry/prohry/remízy, takže jednoznačně dnes:

MANA:Joylent             1:0     (za chuť, respektive pachuť jahodový verze Joylentu!)

2 thoughts on “Joylent se nedá žrát!

    • tlustoprd

      Je to ouplně totožné, žena řiká, že joylent je víc do jogurtové příchutě a mana do sladké kaše. Sediment je i u Joylentu, nejsou v něm tedy pevné částečky, ale rozmíchávání totožné… já si do Mana láhve taky pořídil tu spirálku už na počátku bytí, takže bez ní by to možná bylo o chlup složitější, ale zásadní rozdíl nevidno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*