Cenové srovnání

Standard

Dobře, zkusil jsem důkladně porovnat cenotvorbu obou superpotravin, protože jak bylo správně uvedeno, jsme čecháčci a kvůli pětikoruně jsme ochotni ujít světa kraj… sám jsem zvědavej jak dopadne porovnávací souboj v kategorii cena:::

holandsky produkt
1 jidlo 57 CZK (objednavka na 21 jidel)
+ doprava do CZ/SK 282 CZK (pri objednavce nad 25EUR cena 141CZK
(Exchange rate PayPal: 1 CZK = 0.0354626 EUR)

moje mana
1 jidlo 67 CZK (objednavka na 21 jidel)
+ doprava zdarma ke kazde objednavce

takže pokud porovnáme celkové ceny objednávek:
holansky prášek: 1338,- CZK
moje mana: 1400,- CZK

Při nákupu z holandska tedy ušetříte celých 62 kaček, čili ušetření ve výši hodnoty ani ne jednoho jídla.. a to se přátelé dle mého soudu rozhodně nevyplatí, už i vzhledem k nutnosti mít PayPal účet, nemožnosti obdržet produkt do druhého dne, nulové zákaznické podpoře, navíc s nutností spíkovat ingliš, v neposlední řadě důvěřovat svému poštěvákovi, že vám zásilku dodá v pořádku až ke dveřím a ke všemu doufat, že naše milovaná čnb nezajistí další intervence národní měny, což by nákup z holandska mohlo v průběhu našich práškových dní vynést cenově do nebes…

Ale buďme striktně objektivní:

dnešní skore:
MANA:holandský konkurent             0:1     (za ušetření celých 62,- při objednávce za 1400,-)

Jen připomínám, že holandskej balíček stále ještě nedorazil narozdíl od Many, která domů přišla už druhý den od objednání…

Tak na zdraví!

PS. Dnes k snídani jedna banánová, k obědu pak řepa s kozím sejrem (ano dal jsem znovu řepu i po minulym blivnym pokusu vmíchat jí do Many 🙂 a k večeři cizrnová pomatlánka se sucharama a zbylá mozzarella ze včerejška…

2016-03-13 13.01.46

5 thoughts on “Cenové srovnání

  1. Děkuji za poskytnutou cenovou studii – určitě by ještě šla snížit cena objednáním většího množství, ale zde vždy záleží i na aktuální situaci stávajícího rodinného rozpočtu.
    Každopádně to nejdůležitější po doručení bude srovnání způsobu přípravy (ne vše se rozmíchá stejně dobře 😉 ) a hlavně CHUTI (to je vedle složení asi nejdůležitější parametr (aby člověk nijak nestrádal 😉 ).

  2. přesně tak, ale jak i sama píšete, ne každý může nakoupit za pět litrů… navíc předpokládám, že většina konzumentů many jede manu 1 max 2x denně, takže ve většině připadů může být nákup za 1400 na téměř měsíční užívání… ano ten kdo jede manu 100% tak toho naopak bude spíše zajímat složení, chuť a přínos pro jeho organismus čemuž se budeme věnovat jen co bílý prášek z holndska dorazí, teda zdali vůbec dorazi a jen mi nezmizeli prachy nenávratně 🙂

  3. Petr

    Zdravim hubnouci, komenty nepisu, ale rad Vase stranky ctu a zvazuji vyzkouset MANU a to diky Vasim strankam, no meli by Vam dat aspon nejakou slevu za propagaci :).
    Na strankach s Máňou spustili kredity za doporuceni, tak uvedte svuj kod, rad tim prispeju Vasem strankam a Vy budete mit Manu kapku levnejsi.

    Musim rict, ze podnikatelsky je to perfektni zamer, protoze Mana je neskutecne predrazena.
    Ja vim, vyvoj a tak stoji penize, ale vyrobni naklady jsou v korunach!! a porce pak toji pres 60Kc.
    Sojovy protein a oves jsou VELMI levna slozka, navic sojovy protein se v suplementech moc nepouziva, spickove produkty pouzivaji syrovatkovy a kasein. Cena me zkratka odrazuje a hlavne brzdi to oblibu Many, coz je skoda. Hubnuti zdar. Petr

    • MATO

      Zdravim, musim suhlasit. Nie kazdy ma na to, aby dal 200 Kc na den za jedlo. Pritom naklady su naozaj nizke. Zvlast zaujimave to je v kontexte vyhlasenia vyrobcu, ze chcu Manu pre vsetkych ludi na svete. 🙂 Je predsa jasne, ze pre vacsinu svetovej populacie je 200 Kc na den za stravu proste hrozne moc a nebudu si to moct dovolit (a asi ani chciet).

      • tlustoprd

        je to jasny, moje tch (tchyne/tchan/tchor – dopln vhodnou variantu, jina slova na tch nejsou) taky rikala ze je to predrazeny ze ona tolik penez za den neutrati. ja uplne souhlasit nemuzu. praskova vychazi ted nove na nejakych 36kc/porci x 5 porci denne = 180kc/den prumernyho chlapaka. takze vetsine zen staci treba 1600kcal/den a jsme na 4 porcich denne = 144kc/den. a za to se teda zdrave troufam rict naji jen malo kdo. aby clovek dostal do tela vsechno co telo potrebuje vcetne vitaminu a zdravych tuku, tak na parkach a bramborovy kasi bejt proste nemuze… a kdyz to srovnam s prahou kdy proste za menicko u prace s pitim zaplatite mnohdy 120-150kc tak fakt neni co resit. ano pro celou planetu to nebude, tezko to za tuhle cenu bude nekdo kupovat kdyz ma prijem 9tis/mesic a ma z toho uzivit rodinu, ale nikdy se nezavdecite vsem, a ubirat treba na kvalite ci vyvazenem slozeni aby to bylo o 20 levnejsi myslim smysl nema, mnoho lidi, kteri si manu kupuji kvuli temto prednostem by zanevrelo.. mno neni to jednoduchy, ale nemenil bych!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*