Bacha na Zeleninovou

Standard

Děcka tady končí všechna sranda. Kdyby vás už snad Mana omrzela a přestala vám chutnat, tak jsem dneska objevil snadné řešení… Vyzkoušejte zeleninovou manu!! Měl jsem tu zbytek grepu a zbylou řepu… ráno jsem asi pět minut váhal s čím si jí dneska umixuju… chybná volba ta řepa!!

Je mi celý dopoledne blivno a to jsem jen párkrát ochutnal jak vidno. Doufám, že mi tedle hokus pokus znechutí jen červenořepnou příchuť Many a všechno ostatní jako Mana samotná či s ovocnejma příchutěma nebo řepa v pevném skupenství zůstane bez trvalejch následků!

K obědu dietka nějvětší, bo mám pocit že cokoliv „pestrého“ vrhnu do kanálních dálek. Smradům jsem nachytal párek krys, tak jsem si taky jednu dopřál. Ať žije šrek a fijóna… aneb koukáme celé noci s nemocnejma na pohádky…

Snímek obrazovky 2016-03-08 v 13.00.07

Tak lepší den vám vinčuju!

4 thoughts on “Bacha na Zeleninovou

  1. MATO

    Preco vam bolo „blivno“ ? … Cim sa lisi zeleninova od ovocnej ? (teda okrem chuti) … Iba som zvedavy a nechcem opakovat chyby. 🙂

    • tlustoprd

      hele s tou repou varenou to bylo chutove divoky. do dneska to mam v hube. asi jak je to nasladly ta mana a do toho zelenina, nevim, treba to nekomu pojede, ja uz to zkouset nehodlam :))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*