=====> 2016 na krku <=====

Standard

Nazdar Prdi! Tady TlustoPrd!

Jo je to tak, asi ste tomu uz ani neverili, ale ziju. Rok utek jak voda, tak sem si rek, ze bych se mohl konecne zas ozvat.. Toz jsem zpet!

Nedám si pokoj a slipuju denní příspěvky Tlustoprda (teda aspoň v začátku, pak už zas asi nebude co psát, tak  blok omezim na třeba týdenní reporty, ale to bude až za dlouho nebojte :)).

Mno a co nás společně čeká? Hubnutí, Mana, Cvičení, Fit K.O., Rodinka a další radosti a starosti, co mám každej den na hercně či chrbátu…

btw: to je dobrej nazev, asi si zalozim fitko pro loosery s nazvem Fit K.O., vidim to na prisny zakaz vstupu kulturistum, samponkum, hezounum a dalsim boreckum co nikdy neresili jak ze sebe sundat nejaky to kilicko navic.. mno a kdyz by nekdo uz snad vypadal k svetu, musi se prokazat pocatecnim stavem, dame ho na nastenku jako vzornej priklad sebekazne a discipliny.. clovek tam nebude muset resit, ze je jak na jiny planete, kdyz zacina s hubnutim a vejde do fitka…  🙂

Tož rozepsal bych se víc, ale na zejtra by mi nic nezbylo, tak hezky pěkně po malých dávkách… no jasně jak kdybych zas slyšel odporníky na hubnutí :))

Tak zejtra zdaar. Tlustoprd

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*